DOLAR

33,0413$% 0.65

EURO

36,0249% 0.4

STERLİN

42,9931£% 1.08

GRAM ALTIN

2.559,20%0,41

ÇEYREK ALTIN

4.146,00%0,67

BİTCOİN

1986149฿%2.30274

Yatsı Vakti a 02:00
İstanbul AZ BULUTLU 30°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
reklam
reklam

Erzurumspor FK sahasında Esenler Eroksporla karşılaşacak..

Erzurumspor FK 8 Kasım Salı günü Esenler Erokspor'u konuk edeceği karşılaşma saat 14.00'de Erzurum'da Kazım Karabekir Stadyumu'da oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu müsabaka programı belli oldu. Karşılaşmalar 8, 9 ve 10 Kasım tarihlerinde oynanacak.Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turunda Erzurumspor FK sahasında Esenler Eroksporla karşılaşacak..
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur karşılaşmalarının programı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıkladı.Erzurumspor FK 8 Kasım Salı günü Esenler Erokspor’u konuk edeceği karşılaşma saat 14.00’de Erzurum’da Kazım Karabekir Stadyumu’da oynanacak.

8 Kasım Salı
13.00 Kasımpaşa – 1461 Trabzon
14.00 Erzurumspor – Esenler Erokspor
14.00 Yeni Malatyaspor – Uşakspor
15.00 Alanyaspor – Sakaryaspor
17.00 Ankaragücü – Amed Sportif Faaliyetler
19.00 Adana Demirspor – Nazilli Belediyespor
21.00 Galatasaray – Ofspor

9 Kasım Çarşamba
13.00 Ankara Keçiörengücü – Bulvarspor
13.00 Giresunspor – Ankaraspor
13.00 Ümraniyespor – Efeler 09 Spor
14.00 Manisa FK – 23 Elazığ FK
14.00 Altınordu – Bodrumspor
14.00 Bandırmaspor – Karacabey Belediye
14.00 Boluspor – Tarsus İdman Yurdu
14.00 Gençlerbirliği – Bayburt Özel İdare Spor
14.00 Eyüpspor – Düzcespor
15.00 Samsunspor – Adanaspor
17.00 Antalyaspor – Pendikspor
19.00 Gaziantep FK – Belediye Kütahyaspor
21.00 Beşiktaş – Serik Belediyespor

10 Kasım Perşembe
13.00 İstanbulspor – Etimesgut Belediyespor
14.00 Tuzlaspor – Isparta 32 Spor
14.00 Göztepe – Bucaspor
15.00 Çaykur Rizespor – Kırklarelispor
17.00 Denizlispor – Şanlıurfaspor
19.00 Fatih Karagümrük – Kırşehir FK
21.00 Kayserispor – Sivas Belediye Spor

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Vali Memiş, bin 700 metrelik zorlu parkurda Off-Road yaptı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.